filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Short Waves
2023
http://www.shortwaves.pl/
Short Waves Festiwal - Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych
Data wręczenia nagród:
19 listopada
Konkurs Międzynarodowy
I nagroda
wygrane
Dildotectónica
(2023)
Tomás Paula Marques
II nagroda
wygrane
Zobaczyłam twarz diabła
(2023)
Julia Kowalski
18-letnia Majka z małego miasteczka na północy Polski jest przekonana, że opętał ją diabeł. Postanawia zwrócić się o pomoc do miejscowego księdza.
III nagroda
wygrane
Why Are You Image Plus?
(2023)
Diogo Baldaia
Udział w konkursie głównym
nominacje
Alexx196 & la plage de sable rose
(2023)
Loïc Hobi
Cyclepaths
(2023)
Anton Cla
El fin justifica los miedos
(2023)
Marcos Montes de Oca
Grasshopper
(2023)
Jussi Eerola
Hito
(2023)
Stephen Lopez
I Want to Go Higher
(2023)
Amanda van Hesteren
La desesperación de los monos
(2023)
Julián García Long
Le film que vous allez voir
(2023)
Maxime Martinot
Luzonensis osteoporosis
(2022)
Glenn Barit
Marząc o hiszpańskich wakacjach
(2022)
Christian Avilés
Scenic View
(2023)
Maija Blåfield
Sunspots
(2022)
Yannick Mosimann
The Wandering Ghost
(2023)
Félix de Givry
Un Genre de Testament
(2023)
Stephen Vuillemin
Un punk ejemplar
(2023)
Diandra Arriaga
Vampires, It's Nothing to Laugh at
(2023)
Kinga Michalska
Vitanuova
(2023)
Niles Atallah
Yugotransport - Wir sitzen alle im selben Bus
(2023)
Boris Hadzija
Zooptykon
(2023)
Sandra Trostel
,
Jon Frickey
,
Thies Mynther
Nagroda publiczności
wygrane
Un Genre de Testament
(2023)
Stephen Vuillemin
Konkurs Polski
II nagroda
wygrane
Skraj
(2023)
Jakub Dylewski
,
Edmund Aleksander Krempiński
Napiętnowany Bohater zmaga się ze wszystkimi obliczami własnej frustracji w drodze do przemiany w Perłę.
Udział w konkursie
nominacje
Noc zapada cicho
(2023)
Mieszko Dobek
Pasteloza
(2022)
Marta Marianna Kubiak
Płot
(2022)
Tomasz Wolski
Stwór
(2022)
Damian Kosowski
Śmierć i śledź
(2022)
Klaudia Prabucka
Tak, jak było
(2023)
Damian Kocur
,
Anastasiia Solonevych
W lesie są ludzie
(2023)
Szymon Ruczyński
Nagroda publiczności
wygrane
Skraj
(2023)
Jakub Dylewski
,
Edmund Aleksander Krempiński
Napiętnowany Bohater zmaga się ze wszystkimi obliczami własnej frustracji w drodze do przemiany w Perłę.
I nagroda
wygrane
Zima
(2023)
Kasumi Ozeki
,
Tomasz Popakul
W małej, rybackiej wiosce ludzie i zwierzęta tworzą idealną symbiozę.
Wyróżnieni w roku 2023
Skraj
(
2/2
)
Un Genre de Testament
(
1/2
)
Zobaczyłam twarz diabła
(
1/1
)
Zima
(
1/1
)
Dildotectónica
(
1/1
)
Why Are You Image Plus?
(
1/1
)
Płot
(
0/1
)
Stwór
(
0/1
)
Marząc o hiszpańskich wakacjach
(
0/1
)
Hito
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.