PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655286}

Droga do Palomy

Road to Paloma
6,4 2 335
ocen
6,4 10 1 2335
Droga do Palomy
powrót do forum filmu Droga do Palomy

10/10

ocenił(a) film na 10

Bardzo dobry.

ocenił(a) film na 10
anais_mm

Tak, bardzo fajny film. Taki trochę inny i na siłę nie kończy się heppy endem.

ocenił(a) film na 10
heisenberg_filmweb

ostatnio ciężko trafić na dobry film, w całej tej masie kiczu którą ostatnio produkują to taka perełka ;)

ocenił(a) film na 10
anais_mm

obejrzyj sobie "Joe". powinien Ci się spodobać ten film. gra tam Cage ale nie jest to typowa papka amerykańska.

ocenił(a) film na 6
anais_mm

Najwidoczniej masz pecha,albo szukasz gdzie nie trzeba.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

może po trochu i jedno i drugie,
ten film mi się na prawdę, szczerze podobał - uważam, ze jest bardzo dobry

ocenił(a) film na 6
anais_mm

To widze po ocenie,ostro zaszalałeś/aś:)

ocenił(a) film na 5
heisenberg_filmweb

Akurat tutaj nie potrzeba siły aby skończyło się happy endem, bardziej nieprawdopodobna jest wyciskająca łzy śmierć bohatera na jeziorze w trakcie celebracji.

ocenił(a) film na 8
anais_mm

Ocena 10 to arcydzieło, bardzo dobry to najwyżej 8 ;)

ocenił(a) film na 7
Joimbo

zgadzam się, film bardzo dobry, do arcydzieła chyba ciut brakuje. Muzyka, klimat, zdjęcia (przestrzeń), nawiązanie do easy rider w subtelnym wydaniu ale klimat inny. No i zakończenie - cóż, przewidywalne, ale operowanie kamery świetne, więc dobrze, że nie skończyło się ckliwym happy endem. Reasumując: bardzo warto.

ocenił(a) film na 10
Joanna_Wiosenna

z tymi ocenami to właśnie tak jest, że są subiektywne pod każdym względem - gra, światło, muzyka, fabuła - jednym się podoba na 10 drugim wcale, rzadko daję 10...film arcydziełem nie jest...ale zdegustowana poziomem ostatnio oglądanych filmów postanowiłam dać tak jak czuje :) Co do przewidywalności zakończenia - większość kobiet obstawiała by happy end ;)

ocenił(a) film na 10
Joimbo

:) w sumie racja :)
arcydziełem nie jest - ale jeden z lepszych jakie ostatnio widziałam, trzymam te 10-tki na coś wyjątkowego i tak dochodzę do wniosku, że coraz trudniej o dobre kino... Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
anais_mm

świetny, refleksyjny, piekne zdjecia, idealna muzyka

anais_mm

bardzo slaby. Przez cały film nic się nie dzieje a Momoa to tylko w słonecznym patrolu może grać!

ocenił(a) film na 7
Marek84

Pomyliłeś kategorie poszukaj sobie horroru, może szczęki?

ocenił(a) film na 7
anais_mm

Może na 10 nie jestem aż skłonna ale potwierdzam film ma swój klimat!
Dobra muzyka , kamerzysta się spisał no i koniec filmu porusza.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones