PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655286}

Droga do Palomy

Road to Paloma
6,4 2 335
ocen
6,4 10 1 2335
Droga do Palomy
powrót do forum filmu Droga do Palomy

Nudny

ocenił(a) film na 4

Oglądam już 30 minut i nic praktycznie się nie dzieje - jeżdżą, gadają, bla bla, bla - krajobrazy. Film ma tak wartką akcję, że mogę oglądać i jednocześnie pisać ten komentarz niczego nie tracąc.
To nie jest thriller to zwykły film obyczajowy.

cyfrowy_baron

Dokładnie. Niektórzy się podniecają, a tutaj jest bardzo słabo!!!

użytkownik usunięty
cyfrowy_baron

to że jest to film obyczajowy - owszem . ale kto się dupą urodził kanarkiem nie zdechnie i nie zajarzy treści filmu

Niestety film o niczym.

użytkownik usunięty
Engilshman

taki ma być - nie każdy coś ma w nim widzieć i tyle

I taki jest - beznadziejny.
Może ze dwie sceny były ciekawe a reszta to jazda na harleyach i nic więcej.

użytkownik usunięty
Engilshman

I o to chodziło o jazdę na motorze ( nie każdy wie co to jest i jak to jest jeździć ) , czyli nie ,, nic więcej ,, tylko - punkt widzenia zmienia się z punktu siedzenia. Nie widzisz tego co inni widzą i o tym pisałem cały czas , może Szybcy i wściekli Cię urzekną ? mnie nie bo jest nudny - tam tylko jeżdżą samochody .Ale to gusta i guściki więc tylko piszemy o nich

Film jest nudny ale nie dlatego że jeżdżą motorami ale że nic się w nim nie dzieje!

użytkownik usunięty
Engilshman

dlatego jest powiedzenie - jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki - Di Caprio dostał Oscara za The Revenant , tam też nic się nie dzieje poza 2 scenami i dlatego pisze o gustach

Gust jaki masz mogę porównać do poziomu wody w kiblu

użytkownik usunięty
Engilshman

wzajemnie co widać po elokwencji

Nie za bardzo. Blisko 1500 głosów przeczy temu co piszesz.

użytkownik usunięty
Engilshman

99% facetów ma krótkie włosy to oznacza że są gejami ??
nie powołuj się na to ,, co wszyscy ,, robią , nie interesują mnie głosy ludzi i tyle. Możesz się wypowiadać w każdy sposób - takie prawo - pa pa.

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

Tak to jest jak się ogląda po to aby tylko zabić czas!
Film ma swój sens i swoją drogę!
Jeśli widzisz w nim tylko motor i nic więcej to zmień tematykę swoją filmowa na bajki dla dzieci bo od nich musisz zacząć aby zrozumieć ten film!

ocenił(a) film na 4
renata_p_1975

I ten właśnie sens i ta droga sprawiają, że film jest nudny.
Czy zawsze gdy brak ci argumentów atakujesz swoich oponentów? Sam fakt, że tak prymitywnie traktujesz rozmówcę, świadczy o twojej niedojrzałości intelektualnej, a tym samym wątpię, byś w tym filmie dostrzegł coś więcej poza motorem.

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

Jeśli sens i droga ci nie odpowiada zmień tematykę!
Nie był to atak widzę, że nawet nie odróżniasz ataku od zwykłego wątku stwierdzenia twojego, że w filmie nic się nie dzieje ....
A co do motoru, to chyba tylko to mi się w filmie nie podobało gdyż nie lubię motocykli.

ocenił(a) film na 4
renata_p_1975

"...zwykłego wątku stwierdzenia twojego, że w filmie nic się nie dzieje"

To zdanie nie ma sensu, takie masło maślane.

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

cyfrowy_baran i tyle w temacie .

ocenił(a) film na 4
pabomir

I tak to już jest, że jak ludziom brak argumentów na poparcie własnych tez, to uciekają się do inwektyw pod adresem rozmówcy, z którym nie są w stanie polemizować. Inwektywy są więc tylko poparciem tego, że to osoba przeciwko której są kierowane ma rację.
I tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones