PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580710}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
6,0 131 995
ocen
6,0 10 1 131995
3,2 13
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

Trójcy Volturi oczywiście.
Aro?Kajusz? Marek?

Bo u mnie:
1. Marek
2. Kajusz
3. Aro

:P

ocenił(a) film na 6
MKcafee

A ja bede lepsza zonka! Ja bede o niego dbac i nie bede siedziec w wiezy caly czas!:) Musze go namowic na ten rozwod:) No chyba, ze woli romans. no to nie ma sprawy xD
No to bedziesz miala duzo roboty z planowaniem slubu, ale sie raczej oplaca;)
I jeszcze popcorn fundnie nam:)

martynka30112

Ja Ci wierzę że tym będziesz dbać. Właśnie myślałam nad tym romansem wiesz? xD
No będe miała i już mi sie odechciewa ale spokojnie, wole jakiś skromny bo mam lenia : )
No a co, jak sie bawić to sie bawić. Trójca będzie wspominać jak to zagłada Cullenów poszła szybko i gładko ^ ^

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Romans;)Fajnie sie zaczyna xD
Ja mam taka propozycje: pojedziecie sobie gdzies w jakies ladne miejsce i tam wezmiecie slub tylko we dwojke;D Ja namowie Aro, zeby dal Alecowi wolne i pojedziecie sobie jeszcze na miesiac miodowy xD
Oni beda wspominac, a my bedziemy sie popcornem obzerac ;)

martynka30112

Jeśli tylko chcesz... Albo romans albo grasz fair i gadasz żonce że ma pecha bo Ty przejmujesz wszystko.
Dobree. Choć nie wiem czy wytrzymam psychicznie z nim. Ale miesiąc miodowy mnie przekonuje : )
Jak ja lubie ich uszczęśliwiać. Zamiast podkówki będą banany na twarzy ^ ^

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Choc jakbym byla jego zona, to jakos ladniej by to wygladalo;) Bo moglabym byc taka prawdziwa krolowa. Tak naprawde, bo bym byla jego zona;) Tylko czy on sie w koncu zgodzi na ten rozwod? I co bedzie wtedy z zonka?
Ojjj, dlaczego nie?On jest wyjatkowo spokojny i w razie czego moze Ci wylaczyc zmysly i bedziesz spokojna;) Zreszta to nie Caius i nie bedziesz sie musiala bac o swoje zycie xD No i on zdejmie koszulke ;D
Moze nawet MArcus sie usmiechnie;)

martynka30112

Będziesz, nawet ja sie postaram. Królową też. Jak zobaczy jaka Ty fajna to weźmie bo sobie uświadomi że lepiej se wziąść młodą , pełną energii xD A z żonką coś trzeba będzie zrobić... Bo żona Caiusa też nic nie zrobi.
Wyłączyć zmysły - dobree ! Ty nadal myślisz i jest super bo masz pomysły ^ ^ Aaa od Caiusa to ja bede z daleka trzymać. Tylko w ostateczności z nim pogadam. Zdejmie i to nie raz ^ ^
Chciałabym bardzo. Trzeba sie nim porządnie zająć :)

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Och, dziekuje Ci;) Wzruszylam sie xD <chlip,chlip> Wlasnie- ja jestem lepsza, mlodsza i pelna energii ;D Lepsza niz tamta stara, nudna;/
Zonke sie zamknie w wiezy, Chelsea ja oglupi i bedzie tam siedziec ;D Tylko na rozwod przyjdzie i tyle;)
To my z Aro tez musimy wziac slub i najwazniejsze-jechac pozniej w podorz poslubna i spedzic razem noc poslubna xD
Mowie Ci z nim bedziesz spokojna i rozluzniona ;D
Juz widze jak bedzie wygladac Wasza rozzmowa:
-Ykhm...Fajna dzisiaj pogoda, co nie?
-Taaa... Idealna na spacer...
Ale to juz cos, prawda? xD
Marcus jest drugim zalozycielem, musi byc troche bardziej energiczny i sie angazowac, a nie!

martynka30112

Nie płaacz ^ ^ Noo, a że my sie pojawimy tam za jakiś czas to lepiej późno niż wcale. Stara to nie wiem czy jest ale niczemu sobie xD
EEj, tak nie można. Albo sie ją wywali albo pogodzi z faktem żę jej czas minął.
No musicie. To ja wam jakiś prezent kupie na rocznice czy coś :) Moge być druhną czy coś tam ? <pliiiis>
Dlaczego taka rozmowa ? Serio taka głupa wtedy bede? o.o
No to musi sam sie kapnąć. Bo jaki daje przykład ?

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Ale Aro juz sie pewnie znudzil nia przez tyle lat xD
Dobra, to ja wywalimy za prog i tyle. Ona tam nie jest szkodliwa ;D
Mozesz, mozesz ;)
A Caius bedzie swiadkiem czy kims takim;)
Jakis prezencik mile widziany oczywiscie xD
Oj tam glupia ;P Bez przesady;) Przeciez jak zagadasz o pogodzie to bedzie fajnie, to jest zawsze neutralny temat i najlepszy na takie rozmowy ;D
Wlasnie? Jaki to jest przyklad?! Dobrze, ze chociaz Aro godnie reprezentuje Volturich ;))

martynka30112

Aaa, to dobra. Tylko pamiętaj że on ciągle siedzi w interesach i upominaj sie o spędzenie czasu. : ) Nie no, za próg ? Ja nie moge być taka zła : ( Niech Caius coś wymyśli.
Łii. Jezu, bedzie mnie prześladować :o Ja też chce prezent jakiś ^ ^
Pff, Ty serio myślisz że ja będe z nim gadać o pogodzie ? hihi.
Hmm, biedny Marcus bez skarpetek :(

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Ja mu nie pozwole siedziec w Volterrze przez cala dobe! Nigdy! Ustale mu godziny pracy od 7 do 16;D
Dobraaaa, no to zlece mu zajecie sie byla zonka Aro. Moze cos wymysli;)
Bedziesz z nim musiala zatanczyc xD
Spooookojnie, my z Aro tez sie postaramy i Wam cos damy;)
Ok, pogodda to zly temat do rozmowy z wampirem:D
Ja sie za niego wezme;) Tak, ze nawet znajdzie te stare skarpetki;D

martynka30112

Taak, na pewno. Po 16 sie okaże : żonko mam informację że coś sie złego dzieje, muszę interweniować. A Ty: siedź tu! nigdzie nie idziesz bo ze mną masz spędzać czas. Geniaalne ^ ^
On będzie mieć za dużo na głowie i sie będe śmiać. NIE będe z nim tańczyć ! Jeszcze mi nadepnie na noge,
No właśnie. Obyśmy nie mieli deszczu bo nigdzie nie pójdziemy. ;/
Aaa to musi sie w końcu z czegoś cieszyć bo tak to nic nie wskóra. :)

ocenił(a) film na 6
MKcafee

I jeszcze mu powiem, ze on ma przeciez od tego ludzi! Oni zalatwiaja te jego sprawy, a on spedza ze mna czas-proste :D I jeszcze zapomnialam powiedziec o wolnych weekendach xD
No moze lepiej nie, bo Ci noge zgniecie i jeszcze sukienke zniszczy w najgorszym wypadku;) Juz Ci daruje ten taniec;D
Mam nadzieje, ze nie bedzie lalo, ale chmury moga byc, zeby sie za bardzo nie blyszczeli xD
No bedzie sie cieszyl ze skarpetek, bo mu juz przynajmniej nogi nie zmarzna :)

martynka30112

Ale on najlepiej wie co robić i musi mieć na oku pewne sprawy. Noo, tak, tak weekendy wolne muszą być.
I będe krótsza... A sukienke niech tylko pobrudzi to ma w łepetyne. Ja tańczyć mogę ale nie z niim... Pokroję wam tort i wzniosę toast ^ ^
I sie będą ludzie wtedy tak dziwnie gapić :)
Może dlatego jest smutny...

ocenił(a) film na 6
MKcafee

No to jak juz bedzie taka wyjatkowo wazna sytuacja to go puszcze, albo pojde z nimi;D Ale przeciez takie sytuacje nie zdarzaja sie czesto, wiec chyba bedzie mogl przychodzic do domu o 16;)
W weekendy bedziemy siedziec na naszej prywatnej plazy i sie opalac. To znaczy ja bede sie opalac, a Aro beedzie sobie kolo mnie siedzial oczywiscie xD
Nie bedziesz z nim tanczyc. To wykluczone! Bo jak on Ci pobrudzi ta sukienke, a Ty go w glowe palniesz to on nam cale wesele rozwali :O
Caius bedzie sie zajmowal czyms innym, najlepiej pilnowaniem samego siebie;)
Ty bedziesz sobie mogla zatanczyc z kims innym. Na przyklad z mezem;) A jak on Ci sie juz znudzi to masz duzy wybor: Felix, Demetri,Afton,Corin,Santiago,Marcus i ewentualnie pozwole Ci raz zatanczyc z Aro;P
To musisz sobie jakas przemowe wymyslic xD I jestem ciekawa jak Aro zje swoj kawalek tortu...?;o
Och biedny Marcus... Ma taki straszny problem, zgubil skarpetki i zimno mu w stopy...;((( Biedaczysko....

martynka30112

Oj, nigdy nie wiadomo. Niech sobie komórke załatwi (tak, tak pewnie ma ale nie używa) i tak załatwia. Właściwie jak Cullenów nie będzie to raczej interesów też nie...
No on sie raczej nie opali. Może jeszcze drinka do tego ? ^ ^
Ha! Dokładnie. Chyba ze ty i Aro lubicie rozróby na weselach. Caius sie wkurzy to we mnie ciastem rzuci xD
Mąż będzie pilnował bym była cała. Ooo.. jaki mam piękny wybór. Już sie w takim razie szykuje na ślub. Niee, nie zobie Ci tego. - Z Aro nie będe tańczyć :)
Jestem w tym cieńka ale zrobię to dla ciebie. Moja przemowa będzie super i radzę słuchać. Niech udaje że je xd
Aż mi łezka sie zakręciła. Na weselu moge z nim zatańczyć by zapomniał o tym jakie nieszczęście go spotkało :(

ocenił(a) film na 6
MKcafee

No nie ma juz Cullenow, to juz prawie interesow nie ma, bo sie wszyscy boja i nie rozrabiaja;D
A Aro napewno ma jakas komorke, jakiegos Iphone'a pewnie tylko mu sie nie chce uzywac xD
Oczywiscie! Aro mi osobiscie zrobi drinka, a pozniej jeszcze mi plecy wymasuje xD
Haha! ;O Bedzie bitwa na ciasto:D Juz widze jak wsciekly Caius rzuca w Ciebie ciastem, a Ty mu oddajesz;) Wy zaczniecie, a reszta sie przylaczy i bedzie bitwa stulecia;D
No pewnie, Alec bedzie Cie chronil;)
Dziekuje Ci:)) Aro bedzie moj przez cala noc:D
Wtedy napewno mu sie poprawi;)

martynka30112

No właśnie. I dobrze bo stresów oszczędzają.
U nich jak w średniowieczu ALE to tylko pozory ^ ^ Mają specjalną salę z wi-fi i plazmą.
Ale super! No to nieźle będziecie tam mieć w tym domku. Jak tylko sie dowiem gdzie ona sie znajduje.. Genialne.
Zawsze taką chciałam. - sukienka do prania. Caius niech lepiej tort oszczędzi.. bo jak dostane takim piętrowym to sale rozniosę xD
Znowu oglądałaś coś ? Peewnie a my goście będziemy na dole ciasta jeść ^ ^ Ale z podłogi nie tknę.
A jak Marcusa sie trafi ciastem to sie jeszcze ożywi. :)

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Aro musi teraz w koncu pomyslec o sobie, a nie tylko o innych. Chwila wytchnienia mu sie przyda;D
No maja taka wypasiona sale, w ktorej jest po prostu wszystkooo! Wypasione telewizory, wieze, komputery i takie tam bajeryxD
Zrobisz nam wjazd na chate? Super! Zapraszamy ;) Moze wyciagniemy jakies dobre wloskie wino z naszej winnicy, ktora bedzie sie znajdowala pod domem :D
Tortu mu nie pozwole tknac! Niech zabiera te lapska! Inne ciasta sobie moze wziac:) Ale nie tort! I jak sprobuje we mnie rzucic to poskarze sie mezowi, i bedzie mial przerabane ;P
Chodzilo mi o to, ze bedziemy sobie mogli TANCZYC cala noc! ;P Nie zrobilabym tego w domu pelnym wampirow, bo by wszystko slyszeli! ;O W takim sensie bedziemy mieli cala noc dopiero w naszej podrozy poslubnej xD
To ja powiem Felixowi, zeby tak porzadnie w niego walnal;D Moze sie obudzi wreszcie;)

martynka30112

Noo bo chyba zmęczony troche. Jak z Tobą zamieszka to pozwól mu sie zrelaksować a ja będe miała na oku spółkę,
Jak ja ją odnajdę to nie wyjdę. Może tam Nikona znajdę,
Taak, przyjdę. Proszę mi poszukać wino bo zabawie dłużej. Zobacze czy macie odpowiednie warunki.
W ciebie nie może rzucić bo Ty panna młoda a ja jako druhna będe sie wydzierać by uważał. Pod stół sie schowasz ^ ^
Ahaa. TAŃCZYĆ. Kumam. Jakie tam słyszeeli. Wydaje mi sie że wszyscy będą zajęci czymś na dole. ^ ^ To powodzenia w podróży poślubnej.
Hahahhaa! Wyobrażam sobie. Myślę, że jak Caius będzie we mnie rzucać z nerwów, to Felix mnie obroni :)Nawet mu zapłace ale chce być cała .

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Bedziemy razem leniuchowac calymi dniaaami;) Juz sie nie moge doczekac:D
No napewno i to nie jednego! ;) Beda wszystkie kolory teczy:))
Bedziesz z nami siedziec i saczyc wino, mam rozumiec? Swieetnie;D A pozniej pojdziemy sobie jeszcze do sauny;) Alez fajnie byc arystokracja xD
Bede sie chowac? No co Ty! Aro mnie ochroni;D Tylko uwazaj, zebys glosu nie stracila ;o
Wlaczysz im jakas muzyke glosna, to niczego nie uslysza xD
Uuuuu...Dzieki;) Tego tez nie moge sie doczekac ;D
Spokojnie, Aro wyda mu rozkaz, aby Cie chronil;) Luuuzik:)

martynka30112

Wyobrażam sobie jak sie cieszysz. ^ ^
Oczywiście bo ja lubie lekkie domówki szczególnie z wami. Przyjdę z czymś do jedzenia bo nie wypada bez niczego do gości. :) Do sauny, uuu ale chate będziesz mieć.
No tak na wszelki wypadek bo raczej byś chciała białą sukienke nie kolorową ^ ^ Jestem pewna że stracę jak sie Caius słuchać nie będzie. :o
Moja droga, masz racje muze załącze i będzie spokój. Jak sie zmęcze to pójdę spać.
Haaha ^ ^ W takim razie jestem spokoojna. Ja tam Felixa lubie to wiesz ^ ^

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Noo;D Bede skakala z radosci, czesala Aro i sie opalala:D
Ja tez cos pysznego zrobie;) Najlepiej cos wloskiego :)))
Moja chata bedzie wypasiona. Opisac Ci poszczegolne pokoje, ktore juz sobie wyobrazilam?
Bo bedziesz sie na niego darla, a on na Ciebie i bedziecie sie tak klocic. W koncu niestety stracisz glos, a on bedzie dalej krzyczal ;o Co to za sprawiedliwosc??
Jakis dubstep puscisz na full, a tam w Volterrze to maja taka wypasiona wieze, ze bedzie tyylko muze slychac i nic wiecej xD
Tylko pamietaj, ze jestes mezatka!! ;P

martynka30112

Ale on będzie mieć super żonke. Nie to co Sulpicia - wg sie nie zajmuje tylko siedzi w tej wieży.
TAAK, jestem specjalny gość ^ ^ Proszę mnie obsłużyć ^^ Yes, opisuj bo ciekawa jestem.
Nie ma tak łatwo ! Caius niech sie ma na baczności. Wg sie nie krzyczy na kobiety :)
Dziekuje że mi pozwolisz na dubstep! Nie wątpie w to że mają super sprzęty.
Oooj tam, oj tam xD Ja będe grzeczna ^ ^

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Jeszcze nikt nie mial takiej zonki, jaka ja bede ;D
Dobra to zaczne od sypialni:
To bedzie spore pomieszczenie z kominkiem. Wyobraz sobie prostokat, na dolnej scianie beda drzwi z drewna. Na srodku tej samej sciany bedzie wielkie loze, z jakiegos ciemnego drewna. Bedzie mialo baldachim, bo to fajne.Na tym lozu bedzie oczywiscie lezala jedwabna, bezowa posciel. Po obu stronach lozka beda staly male drewniane szafeczki. Na scianie prawej prostopadlej do sciany z lozkiem beda drzwi do lazienki. Na gornej scianie beda drzwi do mojej garderoby i taka zgrabna toaletka z lustrem na ktorej beda moje perfumy, bizuteria itp. Dalej bedzie kominek taki z takimi ceglami czerwonymi, a obok tego kominka bedzie drewno. Bedzie fajnie pachnialo;D I na tej ostatniej lewej scianie bedzie jakas komoda, oczywiscie drewniana, w ktorej cos tam sie schowa A na suficie beda takie fajne drewniane belki.To tak pieknie wyglada;) A na podlodze tez beda takie drewniane panele, czy jak to sie tam nazywa;) I jeszcze jakis fajny zyrandol:)
Teraz lazienka. W lazience podloga bedzie tak jakby szklana, a pod tym szklem bedzie widac piasek, muszelki itp. wszystko co zwiazane z morzem, oprocz wody oczywiscie. Pod sciana rownolegla do tej w ktorej beda drzwi, bedzie takie wielkie jedno lustro, a pod tym lustrem bedzie taka jedna duza szafka i dwie umywalki. Na tej scianie z drzwiami bedzie jeszcze taka wypasiona wanna, obita takim drewnem. I jeszcze bedzie prysznic, tez taki wypasiony ;D Jeszcze beda takie szafeczki, w ktorych beda moje kosmetyki, oczywiscie drewniane szafeczi beda drewniane;)
Reszty sobie jeszcze nie wyobrazilam;(
Pewnie, ze nie wolno krzyczec na kobiety, ale niestety do Caiusa nie docieraja takie zakazy:(
Dubstep rzadzi! xD
No mam nadzieje ;D

martynka30112

No właśnie.
Wszytko drewniane widzę. Te łoże to na pewno będzie super wyglądać. Tylko żeby było stabilne xD
Ale i tak jest cool. Będziecie mieć taras mam nadzieje...
Oj, szybko dotrze jak sie będzie ze mną zadawać. Niech lepiej siedzi cicho jeśli chce super fryza.
Niezła impra będzie, wyszaleje sie do rana. ^ ^
Chyba że nikt nie będzie patrzył...<oczy do nieba>

ocenił(a) film na 6
MKcafee

No ja kocham drewno! xD
Wlasnie ono po prostu MUSI byc stabine:D Zeby sie czasami nie przewrocilo jak ten noo... ykhm... no jak bedziemy spac xD
Och, alez oczywiscie! Taras tez bedzie drewniany, a na nim bedzie stal drewniany stol z drewnianym krzeslami;)
To jeszcze zrobisz z Caiusa takiego dzentlemana;D
No pewnie;) Sie wybawicie tam! Mowiec Ci, ze pozniej sie tydzien nie bedziecie mogli dobudzic xD
Felix jest jakby co wolny, wiec nie bedzie problemu...;)

martynka30112

Właśnie widzę. To jest ekologiczne. Przewróciło ?;o Ależ wy źli xD
A jak siąde to drzazga mi sie nie wbije mam nadzieje ? Mogę Ci kupić komplet sztućców i garnków ^ ^
No ktoś musi. Będzie chodził jak w zegarku - po części bo on ma truudny charakter.
Przez was... Szykuj odpowiednie trunki xD
Jest wolny z czego sie cieszę.

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Przynajmniej chronie srodowisko;) Czy jakos tak;D
No szatany z nas xD
Nie no co Ty, to bedzie takie drewno wypolerowane, nie bedzie zadnych drzazg! :D
Och dziekuje Ci bardzo;) Ale nie musi byc duzy, bo moj maz nie korzysta ze sztuccow;)
Uuu.. Jak Caius bedzie chociaz po czesci chodzil jak w zegarku, to Aro Ci nawet podziekuje:) Przynajmniej nie bedzie sie juz z nim klocil;D
Alez oczywiscie, przyszykuje najlepsze jakie znajde xD
Jakby cos to zadna zonka nie bedzie sie czepiac ;)

martynka30112

Owszem, chronisz środowisko. Z drugiej strony więcej drzew pójdzie:D
To ja do wieczora nie zostaję, tylko gdzieś tak do 17.00 ^ ^
No ja myślę...
On nie ale Ty musisz o siebie dbać i gotować - dla mnie też. ^ ^
Zrobię wszystko by mnie docenili. Babskiej łapy tam potrzeba. Serio wierzysz w to że sie przestaną kłócić ? :o
Ja myślę że NIE będzie sie czepiać. Są za stare I JUŻ ^ ^

ocenił(a) film na 6
MKcafee

No ale nie bedzie jakichs sztucznych materialow, tylko takie naturalne;)
Mam nadzieje, ze dasz nam troche czasu dla siebie xD
Och bede sobie i Tobie gotowac:) Jakies pyszne rzeczy;D
A w ogole to proponuje, zebysmy sie od czasu do czasu wybraly do jakiegos spa;) Tam beda pewnie jacys przystojni wlosi xD
Wlasnie, oni tam potrzebuja KOBIETY:) Mozee chociaz ogranicza te klotnie?
No one sa po prostu stare jedze i sie im nie chce;/

martynka30112

To dobrze zrobi na powietrze i nie będziesz chora bo natura w domu^ ^
No to mówie że przed 17 sie zmyje a w goście będe rzadko przychodzić bo mnie nie chcecie.
Ja mogę kiedyś wpaść po żarcie bo nie umiem gotować. ^ ^
Jestem za. Potrzebny mi będzie relaks bo Caius mnie wykończy.:)
No i będą mieć. Dopóki sie nie wyprowadzę z mężem. Hmm... OBY ograniczyli.
Hahaha ^ ^ Mimo iż ich nie wywale za drzwi to żonki niech będą grzeczne bo nadchodzi era młodych lasek ^ ^

ocenił(a) film na 6
MKcafee

No i bedzie ladnie pachnialo w domu;)
No co Ty?! My Cie nie chcemy? Oczywiscie, ze Cie chcemy! Tylko tak do 17 ;D
Ja tez nie za bardzo, ale sie naucze;) W koncu sa jakies ksiazki kucharskie:)
Najpierw do spa, a pozniej jeszcze do Armaniego po jakies fajne ciuszki i jeszcze do Victoria 's Secret po jakas bielizne xD
No mam nadzieje, ze ogranicza, bo Ci tam glowa peknie od tych ich wrzaskow;/ Musicie sobie z mezem jakis domek sprawic;D
Dokladnie; teraz nasza kolej;) My teraz rzadzimy :D

martynka30112

Ja sobie załatwie świeczki pachnące i popsikam czymś bo ja alergikiem jestem. ^ ^
Właaaśnie. Więc skoro mnie chcecie to sie ładnie zająć mną. Jak wy wpadniecie to załatwie transparent :o
Mi nawet z książkami nie wychodzi. Jedynie babeczki umiem i coś przygrzać w mikrofalówce xD
Uuuu... Mam rozumieć że pomóc Ci w wyborze bielizny... Na jakąś okazję ? ^ ^
No bo Caius nie potrafi siedzieć cicho tylko mu coś nie pasuje. Musimy bo wypada. Jakiś dwupiętrowy .
Ale super. ^ ^

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Uuu... To wspolczuje;(
Alez oczywsice, bedziesz miala obsluge na najwyzszym poziomie;)
Ze wpadniemy czyli, ze co? ;o Ze ja bede w ciazy???
No w mikrofalowce to ja tez umiem cos zrobic xD
Nooo :D Ja wiem, czy jakas okazje? Ot tak, zeby miec xD
Taki wielki? Bez przesady;) Wam to wystarczy taki malutki z jednym pietrem:)

martynka30112

Nie jest źle. Tylko na wiosne od pyłków lub kurzu.
Dziękuję. Nie zapomnę o sztućcach. Eeee....jak chcesz to bądź ale mi chodziło że jak do MNIE wpadniecie.
Oj tam, trzymam sie z dala od kuchni bo jazawsze coś przeskrobie. Ze sprzętami tak samo. :)
Aha, bo ja se może kupie na okazje. No i do spania oczywiście. ^ ^
Myślisz ? Może rzeczywiście bo mi sie sprzątać nie chce... Ale za to chce dużą sypialnie na moje rupieci. ^ ^

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Aha, to rzeczywiscie nie jest najgorzej;)
Nie, to ja nie bede jednak.Nie lubie dzieci ;/ Bo my wiemy jak zrobic, zeby nie bylo dzieci w przeciwienstwie do niektorych. Ahaaa. ok:) Ja my do Ciebie wpadniemy. Rozumiem;D Mam nadzieje, ze ja tez zostane ugoszczona jakas wysmienita potrawa;)
Ja tez tak mam, bo zazwyczaj musze cos przewrocic albo cos sie przeze mnie tlucze:(
Trzeba jakas ladna do tego spania kupic; zeby nie bylo tak jak z Belcia i jej starym dresem;)
Ja chce miec przede wszystkim duza garderobe i lazienke;D Bo inaczej nie wytrzymam;(

martynka30112

Nom ale to kichanie jest wkurzające ;/
Ja też nie lubie dzieci ale niektóre są do zniesienia. Dopóki nie gadają i nie chodzą to da sie wytrzymać. Chociaż kiedyś to było gorzej a teraz uważam że są słodkie te ubranka w Smyku ^ ^
No pizzą na bank :D
Ja na szczęście nie tłucze ale mam jakieś krzywe ręce i mi ciągle coś wpada. ;/ Nie martw się, kupisz kebaba ^ ^
Ty Belli w to nie mieszaaj. ALE vansy miała super w Księżycu w nowiu. Jakąś sexi sie kupi :D
Nooo i garderobę, bo lubie ciuchy kupować a włożyć nie ma gdzie potem.

ocenił(a) film na 6
MKcafee

No moze jakby to byl by synek i bylby kopia tatusia to moglabym go nawet pokochac xD
Nie no pizza jest spoko;) Tradycyjna wloska potrawa ;D
Kebaby tez sa fajne xD A ja niestety musze wszystko tluc, mam nadzieje, ze Aro jest cierpliwy i mu cos takiego nie przeszkadza :)
Nie no moze byla nawet fajnie ubrana, ale ja i tak wole garniturek Aro i apaszke Caiusa :D
Taka koronkowa-takie najladniejsze sa;)
Ja bede miala cale pomieszczenie zapelnione po sufit ciuchami xD

martynka30112

Hahaha no na pewno ^ ^ U mnie to samo.
Widzisz ? Trafiłam. Kebaba to wam mogę zrobić. Nie kumam tego tłucenia xD
Muszę przyznać z żalem że Jane miała fajne buty. Ja wolę garniak Alec'a. ^ ^ Nie zapominaj o pelerynkach.
Takie są własnie ładne. Weź sobie jakąś na podróż poślubną ^ ^
Uważaj bo Ci wieszaków zabraknie :) Ja bym chciała huśtawkę w ogrodzie.

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Ale wole jednak bez tego dziecka, bo to niebezpieczne :o
Bedziemy jesc te pizze i kebaby, a pozniej przytyjemy;/ Trzeba bedzie biegac w lesie kolo mojego domku;D
Jane miala fajne rajstopki xD Nie no oczywiscie pelerynki rzadza;D
Oczywiscie, wezme sobie taka na podroz poslubna ;) I jeszcze myslalam o takiej jakiejs jedwabnej czy satynowej. Takie tez by byly ladne :))
Ja tez bede miala hustawke! Oczywiscie drewniana! ;D

martynka30112

No tak... Ty + Aro = lepiej NIE dziecko.
Jeszcze las sobie zafundujesz ? Weź, za dobrze tam macie.Ja szybko spalam to mogę jeść. Poza tym, nie będziemy sobie odbierać przyjemności ^ ^
Rajstopki też xD Też będziemy takie mieć.
Takie są najlepsze bo leciutkie i mięciutkie więc nie trzeba się męczyć.:)
No tak, ekologicznie. Ja też drewnianą i sobie strzele poduszki różowe ^ ^

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Ja + Aro 〓 WM - nie dziecko! ;P
Las musi byc. Bez lasu nie da rady!
Tak jak w raju ;D No wlasnie nie bedziemy sie przejmowac takimi blahostkami xD
Biale rajstopki rzadza;) Aro musi nam takie kupic. Koniecznie !
Przynajmniej bedzie nam wygodnie i nic nie bedzie nas uwierac w pewnych miejscach ;P
Ja bede miala takie czarne mhhroczne;D

martynka30112

A ja to bym chciała maluszka kiedyś tam. Jak już sobie zdam sprawe że jestem gotowa na opiekowanie się a Ty będziesz chrzestną ^ ^
No bo Aro sobie musi przechadzki robić a ja się w nim chować by was obserwować :)))
Przychodze do ciebie i : dawaj kebaba. ^^
Myślisz, że ja ukradnę jej butki to sie kapnie ? Żebyśmy nie odstawały od grupy.
No pewnie. Jak se będziecie siedzieć wieczorkiem przy blasku księżyca to na czymś miękkim. :)
Ja wg będe miała ściany w kolorze miętowym... tylko się nie przeraź włochatych dywanów xD

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Och, bardzo mi milo;) To zaszczyt! A kto bedzie chrzestnym?
Tak my sobie bedziemy spacerowac przytuleni, A Ty bedziesz nas podgladac. Super!
Dostaniesz kebaba, pizze i nawet hamburgera. Nie martw sie ;D
Eee tam, mysle, ze jakos Ci to ujdzie. Ona tam chyba nie przejmuje sie tak bardzo wygladem.;P
Wlasnie, musi byc nam cieplo i milo;D
Haha xD Wlochate dywany- ja tez takie bede miala. A moje sciany beda krwisto czerwone;)

martynka30112

Na pewno nie Caius xD
No coo ? Ja lubię śmieszne sytuacje. Ale spokojnie, nie będziesz wiedzieć, on też. I tylko wtedy gdy akurat będe sobie szła :)))
Dzięki. Bo ja lubie sobie pojeść ^ ^
Hmmm.. chyba nie. Ok to kradnę a nawet jakby sie kapnęła to mi najlepiej wychodzi uciekanie. Masz las więc... :D
Bardzo genialne. To przeciwieństwo mojego domu...BO ja będe miała żywe kolory :)

ocenił(a) film na 6
MKcafee

A ja myslalam, ze NAPEWNO Caius xD
Aro nie bedzie wiedzial? Dziewczynoooo! On Cie z daleka wyniucha;D
Ja tam duzo nie jem, wiec bedziesz mogla sobie jeszcze wziac moje porcje;)
Zawsze mozesz sie w nim schowac albo w moim domu -tam napewno bedziesz bezpieczna;)
A ja sobie jeszcze wstawie trumny xD Moj dom bedzie przerazajacy i przyprawiajacy o gesia skorke;D

martynka30112

Chcesz by mi dziecko na złą droge sprowadził ? :o
Dooobraa, nie psuj mi marzeń. Ty tak specjalnie bym was nie śledziła ^ ^
Jak miło. Ja często za wszystkich sprzątam :)
Taak, bo powiem Aro że Jane prawdopodobnie mnie goni ^ ^ Schowam sie w piwnicy np.
Boże, czy ja mam się bać ? Mój za to będzie oazą spokoju. Dziecko przyjdzie w odwiedziny do ciebie i oby sie nie przeraziło :o

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Moze mu zapalniczke w spadku zapisze ;D
Ok, tak od swieta to moglabys sobie na nas popatrzec ;) Ale tylko w lesie!
To ja Ci oddam moje porcje, a Ty posprzatsz pozniej;P
No wlasnie, a ona sie slucha swojego ukochanego Pana;) Jak on jej powie, zeby Cie zostawila to Cie zostawi:)
Do piwnicy zapraszam, mozesz sie nawwet winem poczestowac xD
Spokojnie, jak przyjdzie dziecko to bedziemy siedziec w ogrodzie, a tam beda kwiaty, fontanna, hustawka itp., wiec sie nie przestraszy:)

martynka30112

Nie ma mowy! Żadnej broni w spadku. Dopiero jak będzie dziecko dorosłe.
Dooobra, niech Ci będzie. Już kupuję lornetkę ^ ^
Jaasne, i co jeszcze ? Ja ważny gość więc mogę TYLKO zjeść po tobie. Najwyżej sie mojego męża zagoni by zrobił coś pożytecznego. :)
Ahh, ja dobrze.
Jak mnie tam wpuścisz to wrócę na kacu xD
Ja będe czuwać by dziecko się odpowiednio rozwijało przy tobie bo przy innych nie ma bata ^ ^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones