PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=350090}

Tekkonkinkreet

Tekkon Kinkreet
7,9 2 995
ocen
7,9 10 1 2995
Tekkonkinkreet
powrót do forum filmu Tekkonkinkreet

5/10

ocenił(a) film na 5

Moim zdaniem bardzo przecenione anime . Tekkonkinkreet nie miał po prostu tego 'czegoś' pomijając już że bardzo mi się nie podobała kreska jaka została użyta ale moim zdaniem to kwestia gustu . Na pewno można pochwalić twórców za bardzo orginalny pomysł i chyba tylko dzięki tej ogrinalności mogę polecić to anime , ale uprzedzam że 'Tekko' nie każdemu się spodoba . . .

kongo65

Tekkon nie spodoba sie fanom anime, za to może spodobać sie tym którzy anime poprostu nie trawią np mnie :) ja obejrzałem ten film tylko dlatego że dorwałem kiedyś płyte plaid z sountrackiem i ciekawiło mnie do czego tak świetny zespół mogłby zrobić muzyke, krecha dobra napewno lepiej zrobiona pod wzgledem technicznym niż słynna mononoke hime ale to tylko moje zdane, wiadomo każdy lubi co innego. Do mnie anime wogole nie przemawiają ale w Tekkon jest coś do czego zawsze z przyjemnością powracam - możliwe że ta oryginalność produkcji o której wspomniałeś

ocenił(a) film na 9
kongo65

Moja ocena 10/10 po prostu rewelacja. Z trudem znaleźć, anime które dorównuje tej kreskówce - Ghost in the shell dorównuje..

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

Ghost in the shell lepszy. Tutaj rozczarowało mnie zakończenie

ocenił(a) film na 9
kongo65

tego czegoś ? wtf

czego ? :O

no przecież napisałeś, że grafika ci się nie podoba masz swoje coś.

ale jesteś pusty kolo

ocenił(a) film na 7
Movie_Crash_Man

mi ten film podobał się na 7/10, fajna kreska, ale w porównaniu do komiksu to bardzo spłycili Czarnego i bardzo ułagodzili całą historię ;) Wyszła fajna bajka, ale komiks polecam dużo bardziej.

ocenił(a) film na 3
kongo65

Masz rację - mi się w ogóle nie podobało, wytrzymałem 40 minut. Jedno z gorszych anime jakie widziałem.

ocenił(a) film na 10
kongo65

Bo nie dodałeś,że klimat to tej baji to przede wszystkim muzyka Plaid'a,no i właśnie kreska...jak dla mnie sposób poruszania się postaci,w ogóle dynamika jest bardzo ciekawa.Wiadomo,że nie każdemu podejdzie.Jak wszystko,ale polecam ją właśnie wszystkim miłośnikom anime.
Lektura obowiązkowa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones