PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 632
oceny
7,6 10 1 299632
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

podniecaja:/ nie mowie ze jest zly ale jest duzo wiecej rownie pieknych bajek lecz nie sa tak oceniane.... chwilami czyli mniej wiecej pierwsze 30minut filmy myslalem ze usne a potem moze sie troche rozkrecil...

ocenił(a) film na 10
ozii

Film jest genialny. Rzadko się zdarza abym obejrzał 2 razy ten sam film praktycznie dzień po dniu... i chciał jeszcze raz!;) Które to filmy animowane wg Ciebie są lepsze niż WALL·E? Z animacji które obejrzałem, nie znalazłem nic co mógłbym porównać do WALL·E, a jeśli miałbym ogólnie przyrównać do animacji to znajduje się u mnie w ścisłej czołówce.

ocenił(a) film na 7
Arvenil

Ja bym mogła wymienić wszystkie stare produkje Disney'a takie jak np. Król lew. WALL.E to film nudnawy i przewidywalny. Animacja bardzo dobra na początku. Stopniowo się pogarszała aż doszło do tych ludzi, którzy byli niemiłosiernie sztuczni. Początek mi się osobiście podobał. Później film stracił ten tajemniczy klimat, gdy WALL.E poleciał w kosmos.

zabcia_5

żabcia , masz trochę racji . film mogł pozostac w tajemniczym klimacie . ale zauwaz ze to film dla odbiorców raczej młodszych a ci wola humor i nieskomplikowane historyjki chociaz mimo to to nie było takie proste :)

ludzie byli naprawde niezbyt dopracowani . inna kwestia to zakonczenie . ciekawiej by było gdyby walle był dłuzej w stanie niepamięci tak aby widz mógł przezywac ten wzruszający moment troche dłużej :)

Arvenil

Do tej pory jeden film animowany ruszył mnie tak niesamowicie. Był to "PRADAWNY LĄD". A teraz drugi film "WALL.E" :) Świetna animacja... Nie wiem czy wolno tak porównywac ale sam początek, gagi niektóre np. z pudełeczkiem i pierścionkiem - bardzo w Chaplinowskim stylu - stylu który kocham nad życie!

ocenił(a) film na 10
Arvenil

Nie zapominaj o Ratatuj :). Ta bajka tez jest cudowna :)

ocenił(a) film na 1
ozii

zgadzam się z oziim ten film to dno dna. Można nim by usypiać ludzi jest tak nudny i nic się w nim nie dzieje

ocenił(a) film na 7
rocky_balboa_4

Ale troll

ocenił(a) film na 8
ozii

całkiem fajna bajka, świetnie zrealizowana, ale tego podniecenia taż nie rozumiem

ocenił(a) film na 9
ozii

może dlatego, że nic "niewiesz"...

ocenił(a) film na 2
ozii

w tym filmie nie ma nic ciekawego, prócz animacji - i dlatego ma u mnie zasłużone 2/10 :D

ocenił(a) film na 8
Cretinos

To dlatego, że już za dużo tego wszystkiego było.
Musimy chyba podchodzić bardziej indywidualnie do
każdej animacji osobno. To co zostawiły nam w sercach
inne produkcję przesłania nam obraz.

Mnie w WALL.E ujęło jego przesłanie. Tak z tego "nic"
jakoś udało mi się to wyciągnąć.

Refleksja dokąd zmierzamy my ludzie? Co po sobie zostawimy?
Czy nie stracimy ludzkich uczuć do tego stopnia, że maszyny
będą miały ich więcej?
A może już je straciliśmy...

gww15

Filmik poprostu cudny.
Oczy WALLE.GO były takie śliczne, że nie można od niego oderwać oczu.
Świetny film.

ocenił(a) film na 10
Cretinos

Cretinos,twój nick idealnie pasuje do twojej płytkiej osobowości! :D

ocenił(a) film na 10
ozii

myślę,że ludzie którym ten film się nie spodobał poprostu go nie zrozumieli.jeśli nie lubi się bajek to się ich nie ogląda,ja z takiego założenia wychodzę i nie oglądam z reguły filmów z gatunków które mi nie leżą.pomyślcie czasem o tym zamiast ściągać każdą nowość z neta.amen!

ozii

A ja muszę się troche zgodzić z założycielem tematu. Przygotowałam się na jakieś arcydzieło, a otrzymałam coś tylko (lub aż) dobrego. Może to mój błąd, bo oczekiwałam czegoś niemożliwego. Początek bajki był bardzo dobry, ale po upływie ok. 30 min. było coraz gorzej. Przesłanie, rzeczywiście niezłe, to akurat mi sie spodobało, i to bardzo. Ale jak ktoś pisał wyżej, jest to głównie bajka skierowana do dzieci, i myśle, ze oceniając ją taką kategorią możnaby się pokusić o nazwanie go czymś niezwykłym i nowym. Bo jak możnaby określić inaczej coś, co wywołuje uśmiech na twarzy dziecka.

ozii

a dla mnie 9/10. robak był najlepszy:))) a tak serio to naprawdę film z przesłaniem. walle który codziennie rano wstaje i układa te śmieci... coś pięknego.

użytkownik usunięty
Ramiel

Ktoś wyżej wspomniał by ktoś podał filmy animowane lepsze od wall-e.Nie
ma sprawy zrobie to z przyjemnością a więc:
1.Księżniczka monokome
2.Grobowiec świetlików
3.Spirited away
4.Ghoust in the shell
5.Paprika
6.Król lew
7.Ratatuj
8.Perfect blue
9.Jest jeszcze cała masa pozycji których nie pamiętam
Zanim ktoś się wypowie że to nieprawda że to są gorsze filmy to prosze
by przynajmniej obejrał każdy z tu podanych i dopiero się
wypowiadał.Pozdrawiam wszystkich opróćz trolli

użytkownik usunięty

No dobra nie musi oglądać każdego :)Ale przynajmniej pierwsza trójka to
obowiązek każdgo fana animacji :)

ocenił(a) film na 10

Perfect Blue raczej nie dla dzieci.

użytkownik usunięty
jjgad

Ja po prostu wymieniłem filmy animowane lepsze od Wall-e.Wali mnie czy
to dla dzieci,czy dziadków czy innych przypadków :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones