David YatesII

6,4
3 959 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Yates

to straszne co on zrobił z Harrym Potterem !!!
zupełnie nie oddał tej "magicznej" atmosfery którą utrzymali poprzedni reżyserowie. Mam nadzieję ze nie będzie robił następnych części bo wtedy już na pewno na nie nie pójdę. a szkoda bo książka była bardzo fajna natomiast film okazał się porażką :(

Emma_2

Też mi się nie podoba jak nakręcił Zakon Feniksa..mam nadzieję że 6 część wyreżyseruje Mike Newell bo Czara Ognia mi się naprawdę podobała była i momentami zabawna i wzruszająca...naprawdę świetna! pozdrawiam

anek_3

Na film pójdę z ciekawości, bo lubię się ponabijać z reżysera w kinie..

Emma_2

Jak patrzyłem na zwiastunik to nieźle zrobił klimat.Może w Zakonie zepsuł ale to w 2009 raczej nie zepsuje.

Pif_Paf

Nie zapominajmy, że zwiastun do Zakonu Feniksa też się prezentował dobrze, więc nie chwalmy dnia przed zachodem Słońca.

użytkownik usunięty
Wawrzyniec_85

No, właśnie.Zwiastun do Zakonu był baaardzo dobry , w przeciwieństwie do całego filmu(Niestety!):/

Emma_2

całkowicie się zgadzam. Yates to poprostu makabra dla Harry'ego! Jak zrobią go reżyserem siódmej części no to wątpie że będzie fajna ;/

michaelloxd

Już go nim zrobili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones