Wes Studi

Wesley Studie

7,5
4 826 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wes Studi

Od miesiąca próbuję dodać ciekawostkę odnośnie wzrostu tego aktora i cały czas mi ją odrzucają, bez konkretnego podania przyczyny. Oto link do tej ciekawostki:
http://www.imdb.com/name/nm0836071/bio

Bestia

Cóż, trudno. Może i ja spróbuje.

Myślałem, że jest wiele niższy. Jak na Indianina to kawał chłopa. A poza tym świetny aktor.

Arg

Widzę, że Ci tą ciekawostkę zatwierdzili. Mi niestety trzy razy ją odrzucali. Nie wiem o co kaman. Będę musiał tą sprawę poruszyć.

Arg

Jak na Indianina to kawał chłopa? A to niby co pigmeje są? Ci co zamieszkiwali dżungle w Ameryce Południowej rzeczywiście duzi nie rośli ale pozostali w tym większość tych z Ameryki Północnej wzrostem niczym nie ustępowali a często przewyższali białych.

bonhart22___

Jeśli mowa o Indianach z Ameryki północnej, paru widziałem na żywo, parunastu na fotkach i zazwyczaj są niżsi od przeciętnego Europejczyka, owszem wyżsi od tych z Amazonii, ale jeśli Twoja informacja jest czymś podparta to nie ma sprawy. Indianie to rasa żółta, która jest raczej drobnej budowy w porównaniu do rasy białej i czarnej. Wiadomo, że w każdej grupie zdarzają się osobniki odbiegające od standardów. Dodatkowo biorąc pod uwagę, że Wes urodził się w latach 40, czyli w czasach gdy średni wzrost nawet u Europejczyków był niższy .

Bestia

rozumiem - to - j atez mimo rozlicznych prób mam wszystko odrzucane - pisałem równeiż do redaktora filmweb - no ale nie zasłużyłem na info zwrotne

Bestia

A co w takiej "ciekawostce" jest ciekawego? Ja mam 1,65 m i czy to kogoś interesuje?

Bestia

To ile on ma wzrostu?

Basia_101

Na policyjnym zdjęciu z 2013 roku, Wes sięga do 5'10", czyli po naszemu do 178 cm, z tym, że takie zdjęcia czasem są wykonywane w butach, więc trzeba by tu przyjąć przedział 178-176. W młodości zapewne był wyższy, tylko z wiekiem stracił parę cm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones