PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600816}

Nibylandia

Neverland
6,3 2 233
oceny
6,3 10 1 2233
Nibylandia
powrót do forum serialu Nibylandia

jak juz jest to napiszcie gdzie albo kiedy wychodzi???please

ocenił(a) serial na 7
spenzone

też się podpisuję pod twą proźbą

spenzone

na wikipedii podają, że są tylko 2 odcinki, a z tego co wiem, to Syfy robi takie filmy tylko w dwóch odcinkach więc... trzeciego niet.

irrronia

przecież musi wyjść trzeci odcinek.. hak nadal żyje, piotruś nie ma cienia.. skończyło się tak jakby miał być następny ep.

ocenił(a) serial na 7
AdvanceRain

serial skończył sie tak jak zaczyna sie oryginalna opowieść o Piotrusiu, wróci do Londynu by szukać swojego cienia i spotka Wendy. Ten serial opowiada o tym jak się to wszystko zaczęło jak zagubieni chłopcy i Piotruś trafili do Nibylandii. Nie będzie nic dalej to jest tylko mini serial.

ocenił(a) serial na 7
Bene

wisz może i mosz racja ale jeżeli coś dobrze się sprzeda to mogą kontynuowac dalsze części taka je polityka min SYFY

Baal

Przykład neverlandu pokazuje że prequele są czasem fajne nawet ;d

ocenił(a) serial na 10
Misco_93

Miło się oglądało, teraz mam ochotę na Hook'a z Robinem Williamsem i Julią Roberts :))

Christian

Dokładnie, mam tak samo :) Obejrzałem własnie obie części i teraz mam ochotę obejrzeć Hooka i potraktować to jako kontynuację. Co prawda oglądałem Hooka 2 lub 3 razy, ale to było jeszcze w latach 90 i wielu watkow nie pamietam. Np nie pamietam watku z cieniem.

ocenił(a) serial na 8
Pijany_Mistrz

Pijany_Mistrz, film "Hook" nieco trudno traktować jako kontynuację, bo tam Piotruś Pan z tego co pamiętam jest już, heh, dorosły... Może lepiej po prostu "Piotrusia Pana" [http://www.filmweb.pl/Piotrus.Pan] ? ;)
A serial świetny, aktorzy spisali się na medal ^^

AdvanceRain

Nie będzie raczej.To opowiada o początkach ich przygód potem zostaje tylko lekturka lub serial animowany emitowany w latach 90 na TVN http://www.filmweb.pl/serial/Piotru%C5%9B+Pan+i+Piraci-1990-125627.A na końcu "Hook"^^.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones