PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627574}
7,3 336
ocen
7,3 10 1 336
Lollipop Chainsaw
powrót do forum gry Lollipop Chainsaw

Wie ktoś może czy ta gra ukaże się w wersji na PC?
Nie koniecznie w Polsce.

Jacob Voorhees

Nie ukaże się, to typowo konsolowa produkcja

pawelecki96

Kuzwa!

Jacob Voorhees

pecety w ogóle są cholernie pokrzywdzone w temacie slasherów :p oprócz nadchodzącego DmC nie ma chyba żadnej innej zapowiedzianej na PC siekanki. I zdaje się, że w ciągu kilku ostatnich lat jedynym komputerowym slasherem jest Darksiders... Pozostaje tylko kupić konsolę jeśli lubisz takie gry.

pawelecki96

No XBoxa chce sobie sprawic.
Mam Playa 2 ale nie ma na niego nowych gier, a nie chce mi sie wlaczac wirtuanego windowsa (mam maca, ktorego jedyny minus jest taki ze nie odczytuje plikow .exe)

Jacob Voorhees

Ja tam polecam PS3. Xbox podobno ma więcej gier, ale za to na pees-trójkę masz lepsze exy. Ja chociażby dla takich gier jak God of War, Heavy Rain, inFamous zdecydowałem się na konsolkę Sony. Poza tym teraz wyszło jakieś śmieszne super-slim więc na pewno podstawowa wersja slim stanieje (a ja rok temu płaciłem za nią ok. 1000 zł), czyli jak się pospieszysz to możesz sporo zaoszczędzić ;)

pawelecki96

Hmm, kuszace ale nie.
Xboxa chce kupic miedzy innymi dlatego ze dziewczyna ktora mi sie podoba ma exa i chce sie z nia grami wymieniac.

Jacob Voorhees

Spoko, tylko taka propozycja ;) Ja nie wiem czy nie będę musiał zbierać na WiiU. Niby nie chciałbym dać dla Nintendo złamanego grosza, ale Bayonetta 2 ma być exem dla tej platformy :/ Najgorsze jest to, że WiiU jest nie wiele lepsze od Xboxa 360 i PS3 więc wywaliłbym drugi raz kasę na to samo :( W każdym razie jeszcze poczekam, może jak się japończyki połapią, że nawet Bayo nie jest w stanie wylansować im tego badziewia to wydadzą też na inne platformy :)

pawelecki96

Nie ciagnie mnie do Wii, ale za to na swieta dostalem PS3 i nawet wypaczylem Lollipop Chainsaw tanio w jednym sklepie wiec jak tylko dostane troche kasy, to ide kupic pare gier, w tym LC

Jacob Voorhees

Polecam genialnego God of War'a, inFamous, Dante's Inferno, Bayonettę (takie żeńskie DMC ;), DMC HD Collection... :D

pawelecki96

Kiedyś zerkne, narazie zakupiłem Lollipop Chainsaw, X men Destiny, Final Fantasy 2, oraz Viking

Jacob Voorhees

właśnie Viking też mnie interesował ale jakoś nie było okazji :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones