PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113222}

Podróż do Nowej Ziemi

The New World
6,1 11 527
ocen
6,1 10 1 11527
7,1 13
ocen krytyków
Podróż do Nowej Ziemi
powrót do forum filmu Podróż do Nowej Ziemi

Nie wiem dlaczego, ale kompletnie nie "przyjalem" tego filmu. Strasznie staralem sie wczuc, znalezc w nim cos, zeby sie go "uczepic". Nic mnie nie chwycilo w tym filmie, jedno wielkie NIC. Ludzilem sie ze jak Bale sie pojawil to cos zacznie sie dziac, po kilku minutach moje nadzieje zostaly rozwiane
Wynudzilem sie, bardzo

Zakladam ze nie zrozumialem do konca rezysera, wiec nie powiem "slaby film". Byc moze chcial dac zarys, a widz mial sobie doopowiedziec reszte? Ale film kompletnie mnie nie zmotywowal do robienia tego
Zdjecia owszem, bardzo ladne, ale czasami niektore byly wplatane chaotycznie

Nie polecam. Ani nie odradzam.

ocenił(a) film na 10
VvX

Coz....ludzie ktorzy uwazaja ze film jest slaby nie maja pojecia o filmie.Ktos kto potrafi dostrzec piekno w zyciu dostrzeze i w tym filmie a film jest przepiekny,przecudny !!Ukazuje wspaniale uczucia , chwile zakochyanych...sa bardzo ladne zblizenia twarzy ujecia twarzy, ujecia kamer ,jescze nie widzialem w filmie dotad tak ladnie przedstawionych chwil namietnych ,a Q'Orianka Kilcher przepiekna kobieta ! , ktora zagrala wspaniale !, zadna inna kobieta nie pasowalaby tak do tego filmu!.
Muzyka w filmie bardzo dobra !oraz ta melancholia !! cos wspanialego !.
PIEKNO TRZEBA UMIEC DOSTRZEC !! A W TYM FILMIE PIEKNO JEST NIEWIARYGODNIE PIEKNE !.POLECAM JAK NAJBARDZIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!.

jp44

Jak sie postaram to piękno znajde nawet w pomidorze, ale nie o to przeciez chodzi, żeby widz wyszukiwał cudów w ekranizacji na siłę. Ty masz swoe zdanie, podobnie jak zalozyciel tematu. To można uszanować, ale mówić, że jesli komuś się nie podoba oznacza jego brak pojecia o filmie... no litości.
I radze wiecej filmów ogladac, a dopiero wtedy porozmawiamy o "ładnie przedstawionych chwilach namiętności".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones