PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113222}

Podróż do Nowej Ziemi

The New World
6,2 11 532
oceny
6,2 10 1 11532
7,1 13
ocen krytyków
Podróż do Nowej Ziemi
powrót do forum filmu Podróż do Nowej Ziemi

Film mnie wciągnął, miłe zaskoczenie, melancholijny, wzruszający, dobra obsada, warto obejrzeć.

Barbasiss

Zgadzam się. Po tych wszystkich filmach ociekających seksem, wreszcie film, w którym mamy miłość pokazaną w piękny, subtelny sposób. Każde spojrzenie, dotyk mówią wszystko o łączącym ich, wzajemnym uczuciu.
Dobra gra aktorska. Długie ujęcia przyrody dla jednych nudne, innych zachwycają pięknem, wprowadzają w klimat, będacy tłem dla rozgrywających sie wydarzeń.
Pozdr.

pearlshinning

Dokładnie. Właśnie w tym urok tego filmu, że nie jest gwałtowny, pośpieszny, brutalny. Naprawdę miła odmiana i duża przyjemność z oglądania :-)

pearlshinning

i ja tez zgadzam sie z ta opinią,
spodziewałam sie jakiś niedociągniętych pierdół o kolonistach i tubylcach, uczucia pokazanego w maślany, standardowy sposób do jakiego przyzwyczaiły nas filmy hollywódzkie, a tu proszę, miła odmiana.
Chciałabym zwrócić uwagę na wg mnie świetna grę tej młodej Indianki - jak dla mnie rewelacyjna. Nie wypowiedziała w całym filmie może nawet 2 zdań ale grała twarzą, emocjami. Świetna.

Piękna historia, świetny kontrast pomiędzy wioska Indian a obozem założonym przez przybyszy (atmosfera tam panującą).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones