PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113222}

Podróż do Nowej Ziemi

The New World
6,2 11 532
oceny
6,2 10 1 11532
7,1 13
ocen krytyków
Podróż do Nowej Ziemi
powrót do forum filmu Podróż do Nowej Ziemi

Mam soundtrack wersja Ape (bezstratna) + okładki w wysokiej rozdzielczości. Z racji, że do piątku jestem odcięty od możliwości nagrania płyty nie mówiąc już o tym, że głośniki zostawiłem w innym mieście szczegółową charakterystykę scora przedstawię dopiero w tą niedzielę.

Aizen

Muzyka jest idylliczna. Już od samego początku czujemy się niczym na seansie relaksacyjnym. 2 pierwsze utwory noszą znamiona score'a z
"The Perfect Storm" ale wcale to nie przeszkadza nawet pomaga w zagłębianiu się w klimat tej wyjątkowej ścieżki dźwiękowej.

Płyta zawiera 13 utworów których łączny czas to nieco ponad 80 minut. Całości muzyki dopełnia wspaniała (i jakże niesłusznie pominięta podczas nominacji do Oscar'a) piosenka: "Listen to the Wind" w wykonaniu młodziutkiej Nowozelandki - Hayley Westenra.

Ten album poprostu trzeba mieć...

ocenił(a) film na 7
Aizen

piosenka została pominięta gdyż wogóle nie występuje w filmie, tak jak prawie połowy muzyki Hornera w filmie nie usłyszymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones