PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113222}

Podróż do Nowej Ziemi

The New World
6,2 11 532
oceny
6,2 10 1 11532
7,1 13
ocen krytyków
Podróż do Nowej Ziemi
powrót do forum filmu Podróż do Nowej Ziemi

przepiekny, co do zarzutow o brak akcji - no cóż spotkałam sie z opiniami ludzi, że w "między słowami" nic się nie dzieje - widać istnieje typ widza, któremu słowa należy podawać tak zblokowane i częste, by nic pomiędzy się nie zmieściło. Szkoda tylko, że po reakcjach widać, że jest to typ o dość licznym gronie przedstawicieli.
Co do filmu: piekna muzyka, przepiękne zdjęcia, obsada rewelacyjna, Farrell wygrał coś, czego jeszcze mu się do tej pory nie udało lub nie miał okazji, Bale jak zwykle też bardzo dobry, dziewczę zjawiskowe. Błogosławienstwem dla filmu jest fakt, że dziewczyna jest nieletnia i nie można było jej za bardzo rozbierać i obściskiwać, dzięki temu mamy sceny miłosne jakie dawno w kinie widzialam, o ile w ogole (musze sie zastanowic :) ).

Ale faktycznie, jeżeli ktoś się nastawia na powtorke 1492 (ktory jest jednym z moich ukochanych filmow, zeby nie bylo, ze narzekam) to może się bardzo pomylić. Jeżeli komuś nie odpowiada pierwsze pol godziny to powinien wyjść z kina lub wyłączyć dvd.
Ja zakochałam się od pierwszej sceny :) i mimo wszystko polecam. Oceniam 10/10 gwiazdek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones